Üretim ve Garanti Politikamız

GARANTİ POLİTİKASI
 Garanti Politikamıza ait resmi süreçleri ve tanımlamaları sitemizin Ana Sayfasında, en alt kısımda bulunan ''Mesafeli Satış Sözleşmesi'' bölümünde ''MADDE 7'' den ulaşabilirsiniz. 
MENŞE BİLGİSİ
Ürünlerimizde kullanılan hammaddelerin 90% ı ithal hammaddelerden oluşmaktadır. Avrupa ve Asyanın en kaliteli hammadde üreticileri ile işbirliği yaparak, hammadelerimizi ithal ediyoruz. Whey Proteinlerde kullanılan ‘’Süt’’ Kaynaklı Hammaddeler ise, dönemsel olarak yerli ya da ithal tercih edebiliyoruz. Gıda ürünlerinde kullanılan hammadde kadar, ürünlerin içinde bulunduğu ambalajların sağlıklı olmasının da çok büyük önemi vardır. Bu konuda da yüksek standartlarda ambalaj tedariğinde bulunuyoruz.
ÜRETİM 
Ürünlerimiz ISO 9001:2015, HACCP, GMP QUALITY, ISO 45001:2018, TSE, HELAL sertifikasyonlarına sahip, avrupa standartlarında, hijyenik ve yüksek kalite kontrolüne sahip tesislerde üretilip, paketlenmektedir. Hammaddelerin büyük bir kısmı İthal dahi olsa Türkiyede paketlenmesi maliyetlerimiz açısından olumlu etki sağlamaktadır ve içerik bakımından en az İthal ürünler kadar kalitelidir. Ürün reçetelerimiz planlanırken, mümkün olduğunca insan sağlığına en uygun reçeteleri planlamaktayız. Commander Nutrition ürünlerini sağlıklı ve dengeli bir beslenme ile tükettiğinizde uzun süreli kullanımlarda dahi sağlıklı ürünlerdir. Supplement üretiminde en önemli noktalardan biri de bileşenlerin sağlıklı sınırlar içinde tutulmasıdır. Commander Nutiritonda tüm bileşenler, sağlıklı standartlar çerçevesinde hazırlanmaktadır. Gıda Mühendislerimiz ve Diyetisyenlerimiz düzenli olarak reçetelerimizi kontrol etmektedir.
Ürünlerimize ait analiz sonuçları kullanıcılarımız ile sitemizde Ana Menü sekmesinin altında ''Laboratuvar Analizleri'' kısmında paylaşılmaktadır. Analiz sonuçlarını incelerken şu parametrelere dikkat edilmelidir ; *Analizi yapan Labaratuvar ın sektörel tecrübesi ve bilinirliliği. *Özellikle Whey Proteinler için tam ‘’Amino Asit’’ Profili , *Creatine ve Glutamine gibi ürünler için saflık oranı. Bu sonuçları sizinle paylaşmaktan çekince duymuyoruz. Ayrıca dilediğiniz Özel ya da Resmi Akredite Laboratuvarda ürünlerimizi Analize gönderebilirsiniz. Analizlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için tarafımıza ulaşabilirsiniz.
 

 

 

Back to top

Sepete Eklendi