Laboratuvar Analizleri

Ürünlerimizin Analizlerini Türkiyenin önde gelen ve köklü kurumlarından olan Düzen Norwest Laboratuvarlarına emanet ediyoruz. Her üretimde aynı kalite standartlarını koruyabilmek için hammadde analizlerine ek olarak, yılda 1 ya da 2 periyot halinde bitmiş ürünlerimizden rastgele alınan numuneleri analize gönderiyoruz. 

Supplement Analizleri incelenirken öncelikli olarak Laboratuvarın güvenilir ve ciddiyetli bir kuruluş olmasına dikkat etmek gerekir. Akabinde ise Whey Proteinler için ''Tam Amino Asit Profili'' zorunlu olarak bakılmalıdır.

Buna ilaveten ürünün içinde olması gereken ''Ana Hammadde'' laboratuvar testlerinde doğrudan araştırılmalıdır. Örneğin Whey Protein için ; Whey Protein kompozisyonunda bulunması gereken ''Amino Asitler'' literatüre uygun miktarlarda bulunmalıdır. BCAA ürünü için keza; Lösin,İzolösin ve Valin kompozisyonu yine etiket değerlerine uygun olmalıdır. Creatine Monohydrate ve L-Glutamine gibi ürünler için de hammadde miktarı 100% e yakın olmalıdır. 

Bu şartlar altında incelenen ürünlerde eğer bir yanıltmaca var ise ; ''Amino Spiking'' ya da ürünün içeriğine ''Karbonhidrat türevinde dolgu maddeleri'' var ise kolaylıkla ortaya çıkacaktır. 

 

Supplement alışverişinizi riske atmayın! Türkiyenin ilk ve tek laboratuvar analiz garantili supplement markası Commander Nutrition!

 

 

1-) COMMANDER SERIOUS WHEY PROTEİN ORANI VE TAM AMİNOASİT PROFİLİ

 

 

 

2-) COMMANDER CREATINE MONOHYDRATE ANALİZ SONUCU

 

3-) COMMANDER BCAA ANALİZ SONUCU

4-) COMMANDER L-GLUTAMINE ANALİZ SONUCU

 

 

 

Back to top

Sepete Eklendi