Hakkımızda

Bizler Sporun her dalına gönül vermiş bireyler olarak, uzun yıllar kullanmış olduğumuz ürünlerden, elde ettiğimiz tecrübeleri, onların artı ve eksilerini, kendimizce olması gereken şekliyle uygulayabilmek için 2022 yılında Commander Nutrition'ı hayata geçirdik. Commander ürün gamındaki her bir ürün, kendi içinde olması gerektiği niteliklere sahip olabilsin diye AR-GE aşamamız oldukça uzun sürdü. Her bir ürün, her bir aroma, her içerik ve her detay ince elenip sık dokundu ve 2023 yılının ilk çeyreğinde aktif olarak satışa başladık.

Commander Nutrition'ın en büyük iddiası tüketiciye şeffaf yaklaşımıdır. Aldığımız tüm hammaddelerin kaynağı ve bağımsız laboratuvarlarca yapılmış test sonuçları açık bir şekilde, hiç bir çekincemiz olmadan paylaşılır. Commander Nutrition ın kısa-orta vadedeki misyonu ise uluslararası pazarda sektörün öncü oyuncuları arasında yer almaktır. Bu hedef doğrultusunda hareket edebilmek için Avrupa standartlarında yüksek teknoloji barındıran tesislerde ürünlerimiz üretilmektedir. Üretim proseslerinde güçlü bir kalite kontrol mekanizmasıyla, yüksek kalite standartları ile, sürdürülebilir bir ürün gamı ile Commander Nutrition sizlerle.. 

Tüm görüş, şikayet ve önerileriniz için ; info@commandernutrition.com 'a mail gönderebilir veya 0850 308 77 44 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

BESİNBURADA GIDA VİTAMİN DANIŞMANLIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Back to top

Sepete Eklendi